| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum pot face ca in cs 1.6 si cs go sa imi arate doar arma [si mana si tinta desigur;-) ] (deci sa nu-mi mai apara radarul, viata, ap-ul, si gloantele ramase daca stiti despre ce vorbesc va rog frumos sa ma ajutati am auzit ca maresc fps-ul;-) PS : DAU FUNDA!

1 răspuns:
| FloRyN36 a răspuns:

Ca sa-ti dispara alea trebuie sa intrii in folderul de la cs apoi in fisierul models si cauti numele astea in engleza eu nu stiu cum se numesc de obicei cred ca viata apare cu healt.mdl iar daca nu gasesti in models trebuie sa fie intr-un folder.