| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un server fain de multiplayer pentru minecreft? Nu conteaza pe ce versiune este.
As vrea daca se poate, un server cu un oras, in care poti sa iti cumperi un apartament si sa locuiesti acolo singur sau cu o persoana, sa ai un job, sau sa te duci la scoala/liceu/facultate, etc.
Sau un server cu un sat medieval, in care poti sa faci diferite chestii, sa cresti animale, sau sa cultivi legume, sau sa vinzi diferite chestii, sau sa fii aventurier si sa iti faci un squad si sa lupti cu monstrii, etc.
Daca stiti servere de genul, nu conteaza cat de multe, si nu conteaza versiunea, ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Daca gasesti sa ma anunti si pe mine.Ar fi tare sa fie un server de acest gen.
^_^

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Te anunt. Ar fi super sa jucam amandoi pe el ^_^
Mai cautam si alti jucatori si ne facem o echipa.

| RorySan a răspuns (pentru Mayhem666):

Yeee.Da ar fi super.
De-abia astept. ^_^

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Ai Skype? Daca ai, da-mi-l si mie pe rog printr-un mesaj privat happy

| Juviia a răspuns:

Tu joci jocul ala? Merge si pe un carton si e de c@cat.Scuze daca te jignesc