| DarkFlash081 a întrebat:

Stiti jocul acela super misto de pe facebook Dragon City? As avea nevoie de putin ajutor stiti ca au aparut 2 dragoni noi care ii puteti lua daca faceti lev 10 ori pe Social Empires ori pe Social Wars. Mie mi-a placut mai mult drgonul acela specific pentru Social Empires m-am apucat sal joc si ieri am facut lev 10 si acum cand intru pe dragon city tot la fel imi spune ca trebuie sa fac lev 10 pentru al obtine ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| DENNIS2001 a răspuns:

Uita-te si prin inventory daca nu mai asteapta ori da dublu click pe in maga.

| DarkFlash081 explică (pentru DENNIS2001):

Pai in inventar nu e am asteptat 3 zile si cand dau dublu click imi apare o imagine de la Social Empire si jos imi arata sa dau Play Now