| xXBvbLovesConverseXx a întrebat:

tocmai mi-am facut un alt cont pe IMVU pentru bani. Am facut vreo 2.023 (promo credits). Am incercat sa-i trimit pe contul actual pe care il folosesc acum si nu mi-a mers, apoi am incercat sa fac cadouri lucrurile pe care le vroiam, dar tot nu a mers. Nu stiu ce sa fac, ca am auzit ca trebuie dupa un alt PC, desi m-am logat intr-o pagina incognito si tot nu mergea (eram deja logata in contul actual, da pe o pagina normala)

DAU FUNDA, VOT

Răspuns Câştigător
| TURCUL0001 a răspuns:

Debifezi sa nu ramai logat si apropo citeste regulametul intai. Probabil ai acolo undeva specificat la ce suma poti transfera.

1 răspuns:
| Sarah64 a răspuns:

Gresit TURCUL0001, nu poti transfera dupa un cont pe altul credite daca nu-s realehappy la fel si la haine.