| Hemmingsophobic a întrebat:

Urmăresc de mult niște YouTube-ri americani care crează tot felul de lucruri manual. Cu timpul, mi-au venit si niște idei de genul si m-am gândit sa-mi fac si eu un blog. Problema este ca NU ÎMI GĂSESC UN NUME POTRIVIT. Cei la care ma uit eu, își folosesc pur si simplu numele si prenumele. Doar ca îmi urăsc numele de familie. Încerc sa găsesc un nume potrivit. Ma ajutați?
Va rog sa nu fie nume gen: PirandaShukara sau AstronautAnanas1234. Iau acest lucru in serios.

1 răspuns:
| CookieMaster a răspuns:

Pune-ți un nume fictiv big grin