| Eu_3191 a întrebat:

vand cont de sl [miley deir] cine vreau sa-mi trm msg si va dau numele la care sa-mi trm banii si apoi dup ce mi trm va dau parolatonguetonguetongue daca nu vil dau sa imi dati report spamtonguetonguetongue promitbig grinbig grinbig grin rasp cat mai rapid a si apropo pretul ii de 50L$ negociabiltonguetongue

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Depinde cat si ce ai pe contul ala. Ca si eu le am cu sl`u, dar nu de foarte mult timp si 50L pe un cont, nu e putin.