| Contes_Ramona_1999 a întrebat:

Hey,TPU!

Vreau si eu niste jocuri pentru android. Sa fii ceva mai nou.

Cele mai noi si mai multe jocuri, primeste..."FUNDÃ"

Răspuns Câştigător
| AlbertBreack15 a răspuns:

Kingdom rush, Minion rush, Run forrest, Kingdom rush frontiers/origins, nova 3, my talking tom 2, The simpsons tapped out, Angry birds, Asphalt 8/7, Real racing 3, shadow fight 2, Pitfall, Temple run, Dead trigger, CSR racing, hearthstone, badland, batman arkham origins.

1 răspuns:
| BoxOfAnswers a răspuns:

Lifeline,Monument Valley, Zero Punctuation:Hatfall, You Must Build a boat, din pacate acestea sunt jocuri cu plata sad