| FleshUl a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb cam cat m-ar costa un procesor Intel i3 sau i5 de minim 3.00 Ghz si o placa video nVidia GTX 750? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bogdan_Bogdanbn_1992 a răspuns:

Iti recomand cu incredere inter haswell i3 4170 3.7 ghz in combinatie cu msi gtx 960. nu iti lua gtx750 ca e depasita mult, mai bine mai adaugi putin si iei ce ti-am recomandat. Banuiesc ca pentru gaming il vrei, fifa16, gta iti merg perfect!

| Zangetsu a răspuns:

La mana a doua, un i3 de generatie mai veche este maxim 300 de lei, i5 vreo 500-600 lei, si placa video mai mult de 250 lei nu merita