| RaduManole a întrebat:

ziceti-mi si mie un joc online in care sa fie cat mai multi playeri (nu conteaza daca e eng/ro). 1. nu vreau racing 2. nu virtual life 3. nici shooter big grin 4. cu lupte merge (gen metint2, vindictus, nu dala ca wow angry in care ataci super greu si sunt o gramada de magii). astept sugestii funda +vot inteligent si folositor

1 răspuns:
| hopax89 a răspuns:

Incearca 4Story pentru pc (adica il downloadezi).
Sau daca vrei jocuri pe browser : Dark Orbit,Grepolis,Gladiatus, Ikariam, Triburile...
Nu mai stiu big grin sper sa te ajute!