| Fundita a întrebat:

Hey! Uitati, mi-am instalat Metin2 Ro,ca mi-era dor sa ma joc >:" si,in prima zi,chiar dupa instalare a mers oerfect,apoi a doua zii cand am intrat sa ma joc,credeam ca nu are probleme thinking Mai pe scurt,ma conecteaza la server,ma lasa sa imi aleg personalus, si apoi se blocheaza si ma scoate din joc. Ce pot sa fac? Va rog sa ma ajutati! Dau funda!

Scuzati categoria, dar e cea mai populata big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzele nu iti dau dreptul sa incalci regulamentul. Postarea ta nu are legatura cu Dragoste si sex.

Răspuns utilizator avertizat