| costi900 a întrebat:

Hey,vreau sa-mi fac un server metin2 privat pentru mine si as vrea un client bun cu lvl peste 100 si arme si armuri la fel, baza serverului am creato si am nevoie de un client bun pe care sa pot juca stiti vreunu? mersi

2 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Pai inceraca Client By Abesgaara e destul de bun pana sa faci rost de altul

| costi900 explică (pentru azazel21):

Imi zice server indisponibil cand vreau sa ma logez nu stiu ce are oricum am incercat cu alt client si merge serverul dar clinetul Abesgaara numi merge...pacat am vazut multe itm noi.