| Stephh a întrebat:

Hey.love struck...Imi puteti da niste jocuri tari, gen:Transformicelaughing, Imvu etc.care nu trebuie sa le descarc, dar sa fie cu conthappy EXEMPLU:Transformice:*Adica jocuri Muliplayeri. Dau Fundita si Inteligent celor care imi plac:*:*...Imi dati ideipuppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| BlueSound a răspuns:

Www.adventurequestworld.com beybladebattles.ro clubpenguin pandanda pufu etc.daca imi dai funda iti mai trimit prin mesaj. daca nu ma crezi am aflat un metin uk online dar ii complicat sa-ti faci cont. daca dai funda iti dau eu cont:) crede-ma

| Stephh explică (pentru BlueSound):

Ti-am dat Fundahappy.Dar sincer.nu cred ca existalaughing Dar daca da, imi dai link`ulpuppy dog eyes. Daca nu, mersii totusi pentru celalalte jocurihappy

| BlueSound a răspuns (pentru Stephh):

K...mersi pentru funda...Metinprivateonline.com.uk/accountinfo

3 răspunsuri:
| AllyRozy a răspuns:

Ce zici de Farmerama?