| ღLoveღMusicღ a întrebat:

HEyy cred ati auzit de dark orbit? ei bine dronele flax ce fac mai exact adica sa stiu ce face ca so no car dupa mine intruna?

Răspuns Câştigător
| Clopotel a răspuns:

Pai, este ca un slot in plus la nava ta. Mai exact daca te duci la Hangar>Echipament>drone vei vedea ca ai la fiecar un loc liber si in locul ala poti pune un laser, motor, scut sau un CPU.De exemplu daca pui un laser pe ea daunele care le cauzeaza acel laser se vor aduna la daunele care le cauzezi tu deja.

Sper sa fi inteles. Insa ai grija sa repari dronele cand au peste 80% daune, ca sa nu le pierziwinking
Bafta!