| xTremeMe a întrebat:

Heyy... Ma intrebam daca nu stie cineva un Metin pvm... Ceva gen 4Metin sau Forgotten World2. Dau fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| DarkPrince a răspuns:

Http://metings.ro/ poate jucam impreuna. Numele meu pe joc e Smyle4You

| xTremeMe explică (pentru DarkPrince):

Merci foarte mult. Am inceput sa joc putin si e foarte fain. saptamana asta nu prea am timp sa joc... deci de saptamana viitoare (mai ales in weekend) o sa pot sa joc si putem juca impreuna... ca e mai fain. numele meu e Hiroshi.

2 răspunsuri:
| DarkPrince a răspuns:

Http://metings.ro/ poate jucam impreuna numele meu pe joc e Smyle4You