| mariusmaris a întrebat:

Heyyy da chiar nu ma poate ajuta nimenii,,,chiar nu stie nimenii,,ce are webu asta,,al meu repet problema,, am web incorporat la laptop,, si cand dau web la cineva se vede doar niste inimioare eu nu ma vad,,,, ce sa ii fac sa il dezinstalez sau ce de unde cum plzzzzz

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Deschide webcam-ul separat fara un mess sau ceva (daca nu ai comanda rapida pe desktop atunci cauta in C unde este instalat si il poti deschide de acolo ) apoi ia la rand toate setarile de acolo, daca nu reusesti trebuie sa-l dezinstalezi dar numai daca ai cd-ul cu drivere al laptop-ului altfel las-o balta! Ca sa-ti spun de unde sa-l dezinstalezi ar trebui sa stiu ce windows ai dar poti incerca sa dezinstalezi din C unde este instalat, cauti : uninstal sau baga cd-ul cu drivere si porneste instalarea webcam-ului iar odata pornit el va dezinstala de vreme ce e instalat odata! Bafta!