| FlyJack a întrebat:

Hi guys. Cine stie jocuri multiplayer in afara de dota2, lol, cs si tf2 si bineinteles metin2 laughing. Astea le joc de foarte mult timp si vreau sa incerc ceva nou... Si daca se poate sa imi recomandati un joc pe care-l jucati si voi. Poate ma invatati cate ceva la inceput happy. Dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MicroVolts happy fifa... Vindictus

| FlyJack explică (pentru anonim_4396):

Joci vreunul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlyJack):

Microvolts, ar mai fi si altele dar trebuie cumparate happy

| tonynegrui a răspuns:

Battlefield,minecraft)),
Magicka, magicka wizard wars- ti-l recomand eu joc destul de mult pe el si este free, Rust, super fighters deluxe, Payday 1 si 2, Orion prelude,
Gmod, o funda ceva))?
si daca ai alte intrebari sa mi le pui
astepttongue