| AnnePanda a întrebat:

Hi TPU! Sa trecem la subiect :]].
Intrebare pentru cei ce au jucat sau joaca 4story EG din 2011.Probabil ati vazut prin "doc`uri" hackeri care folosesc un anumit skill hack, efectu` e multi kill. M`ar interesa skill hack`ul nu pentru mine, sa nu ziceti ca`s hackeritsa laughing, e pentru o veri d a meahappy nu are cont straight face si.in fine loong stoory straight face nyah.deci straight face cine stie skill hackuuu? nu imi raspundeti "eu"laughing! scrieti`mil.nu stiu daca conteaza, dar hackul e `Evil hack happy`.
dau fundiiiitzaaaa + vooot ~!happy
Buh`bye :3 thx anticipat

2 răspunsuri:
| AnnePanda explică:

Nu te`ai prins. stiu si eu de ala cu plata straight face DAR pe mine ma intereseaza skill hacku pentru evil care creeaza efectu.
Mersii oricum :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa platesti pentru ala, dar mai este ala fara plata evil hack.