| NaruHina2000 a întrebat:

Hi TPU! Uitati, am si eu o problema.Joc WoozWorld si nu stiu cateva lucruri:
1.Cum sa fac wooz (banuti galbeni)?
2.Cum fac ca sa dau la vanzare niste haine de-ale mele?
3.Cum pot sa imi schimb numele (din joc)?
4.Stiti,in joc,un magazin de haine in beex?(banutii gri)
Ms de raspuns, dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| SsEcRetDOLL a răspuns:

Heyy!

1.Vinzi chestii, trade, joci la next top modeluri, faci modeluri, face jocuri de alea cu trade, buy, vote (daca esti VIP), out.

2. Poii... sunt haine "Not Transferabile" alea nu le poti vinde. Asa bine, le pun pe un manechin! (nu ai unul? te ajut eu, dar zi xD) Sau le pui in Shop Podz-uri si alegi preturile!

3. Dupa ce ti-ai ales un nume (la inceput, cand ti-ai facut contul) NU mai poti sa-l schimbi! Imi pare rau!

4. Ripleyw Bargain Beex (e cel mai popular, are mii de voturi)

(fundita? xP)