| Ariciu24 a întrebat:

Hii TPU dati si mie un site de metin2 gm mode hamachi sau non da sa mearga plzzz si sa aiba un client dau funda
p. s. sa nu fie sit genu 80.60.14.100 ma rog sa fie ceva de genu www.metin2-x.ro/com

Răspuns Câştigător
| DanJr993 a răspuns:

Pai scrie top1000 metin2 nu sunt hamachi si nu sunt GM mode dar is super tari iti alegi acolo ratele. il descarci si joci. :d succes.

3 răspunsuri:
| thebestking98 a răspuns:

E un metin tare pe nume TIM sau FUN e tare cresti repede dar de la 90 putin mai greu dar chiar daca cresti mai greu iti pica a greu inele de exp cu cel putin 4 ore! funda?big grinbig grinwinking

| Ariciu24 explică:

Mai vr niste rezultate dupa dau funda

Răspuns utilizator avertizat