| Rappy_5982 a întrebat:

Http://metin2evolution.net este cel mai tare server de Metin2 Private Server 90% tradus in Romana, Online NON STOP... ati intra?

4 răspunsuri:
| Mirelutzz a răspuns:

Eu una da...am mai jucat metin dar fi atent/a mie mi-a mers foarte greu calcu cat timp avem metinu instalat. poate ca l-am descarcat eu gresit, dar totusi fi atent/a

| Andreyuyu a răspuns:

Nu ca faci greu lvl daca cel mai mare e 91 gandeste si nu cred ca e de ieri. scuze ca a fost un pic rautacios happy

| Raptor a răspuns:

Eu in momentul asta nu. Jucam o vreme muuuuult private dar m-am saturat. Acum joc ro pe un dagger de 76 ^^

| OmuCuSobolanii a răspuns:

As incerca dar nu pot sa fac cont... e off serv oh go on e on non stop zici aaa?laughing