| bogdan324 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=mduCjT5Rks0
Am facut un film la caterinca pe samp, cum vi se pare?

3 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Interesant! big grin

| Vladmen7 a răspuns:

Deci sa fiu sincer filmul e bine filmat bine editat bine randad dar sa fiu sincer nu stiu sa faci glume imi pare rau pentru asta dar oricum ai likehee hee

| bogdan324 explică (pentru Vladmen7):

La mine nu conta daca faceam glume bune sau nu,le-am pus la prosteala,pe mine ma interesa daca filmarea a iesit bine,si se pare ca e ok,data viitoare s-ar putea sa fac altu de actiune, ca nu prea imi ies cu glumele(apropo, am fost rugat de playerii de pe server sa fac un film cu ei, si e normal sa iasa mai naspa decat trebuie, mai ales ca ma tot bateau la cap)