| Dididss a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=sg1qxMpTw6Q Cum se numeste melodia de la acesc videoclip va rog spuneti-mi si va rog sa imi mai dati niste melodii din astea pentru videoclipuri cu metin etc. fundita! Ceilalti Vot:X

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

009 Sound System - Dreamscape (Long Edit)
http://youtu.be/sssyDl5Xjdc
Pentru videoclipuri cauta pe Youtube -> The Glitch Mob ->si vei gasi negative cool! Banuiesc ca stii cu ce sa le descarci dupa youtube! Bafta!

1 răspuns:
| gozy a răspuns:

Nu stiu melodia dar cred ca o canta 009 sound sistem.cauta pe youtube melodii cu 009 sound sistem.