| crissmay a întrebat:

HY! Am un cont pe Lady popular dar nu mai stiu userul si parola si nici numele domnisoarei, emailul pe care m-am inregistrat il stiu, ce ar trebui sa fac? Help, dau funda sadcrying

1 răspuns:
| EuSiCuMine a răspuns:

Eu nu joc dar cred ca stiu cum ar trebui sa faci.
Banuiesc ca trebuie sa scrii mail/nume si parola intr-o fereastra pentru a intra. Mai mult ca sigur in acea fereastra undeva mai jos scrie : Ti-ai uitat parola? sau : forgot your password?
Dai acolo si apoi te va pune sa scrii mail-ul respectiv cu care l-ai facut, il scrii dai enter si astepti sa primesti un mail. In mail-ul respectiv trebuie sa scrie ceva de genu : Hello... (numele contului tau)
si mai jos vei gasi (tot in mail) un link prin care sa iti pui alta parola. Dai click si scrii parola nou, numele din mail si alea sunt:*
Sper ca te-am ajutat desi nu joc, numai bine:*