| fuckName a întrebat:

I-am cumparat de curand fratelui meu un card de memorie 8mb pentru ps2. El imi spuna ca ii salveaza misiunile dar cand scoate cd sau opreste consola, si baga din nou cd'ul jocul o ia de la inceput.Sa fie cardul stricat? sau asa e normal? sau ce trebuie sa fac? Jocurile sunt originale. nu ma pricep deloc. funda.

1 răspuns:
| Calin_Andrei_1997_PKn6 a răspuns:

Daca ai un card de 8 mb inseamna ca nu poti baga pe el decat cateva poze.dar daca ai unul de 8 gb inseamna ca trebuie sa dai salvare la joc inainte sa scoti cdul sau sa opresti consola