| MASOCHISTUL a întrebat:

Imi dati raspunsurile la urmatoatele intrebari sunt pentru un samp numit Romania roleplay
Acestea sunt intrebarile:

Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.
Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.
Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
Daca esti inconjurat de 10 oameni dintr-un gang cu arme periculoase ce faci?
Incerc sa fac pe Rambo si sa fug.
Fac roleplayul necesar si cooperez cu acestia.
Dau /q sau crash.
Forma lunga a urmatoarelor acronime - IC, OOC, PK, FK, PG, MG
In Character, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming
Inside Cropping, Out of Chilling, Player Kill, Faction Kill, Powergaming, Metagaming
In City, Out of Character, Player Kilograms, Fill Killings, Powergaming, Metagaming
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
50.000$ si 2.000$
2.000$ si 50.000$
100.000$ si 2.000$
Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit?
Level 5 si Level 5
Level 5 si Level 3
Level 3 si Level 3
Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc?
Folosesti /report sau /re.
Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.
Ii dai PM.
Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?
Vand plante frumoase crescute in sera,cea mai bune calitate de marijuana, contact me!
Vand jucari ((Arme))
Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.
Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta actiune pe care urmeaza sa o faci?
Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay
Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale?
Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
Da, daca nu am alte alternative.
Ce inseamna Ninja Jack? Este permis asa ceva pe server?
Atunci cand faci ca un Ninja si incepi sa omori multe persoane. Nu este permis
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Nu este permis
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Este permis

1 răspuns:
| MixAndrei a răspuns:

Man deci pui niste intrebari banale in primul rand depinde de ce server joci in al doilea rand la prima intrebare daca crezi ca poti scapa de politie fugi daca nu te predat.La ultima intrebare nu este legal se cheama furt si poate sa dea /call 911 police si sa raporteze furt.La penultima nu nu este permis Ninja Jack.Nu pot sa iti raspund la toate intrebarile insa sper ca te-am ajutat cat de cat salut a si vezi ca sa omori playeri pe server este interzis pe orice server salut FUNDA?