| Filip_Mariana_1972 a întrebat:

Imi dati si mie niste jocuri faine gen prototype si site de unde sa le downloadez

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Batman arkham city
Infamous 1-2
Assassin's creed
Gta 4
Red dead redemption
Just cause 2
Jocurile le poți lua de pe t r a c k e r e, fie private dacă ai cont cum este f i l e.l i s t-ul sau de pe cele care n-au nevoie să te înregistrezi (nu necesită invitație, oricine le poate accesa) cum ar fi h 3 3 t (un t r a c k e r mai ascuns(hidden), deci de unde nu iau toți și sunt destul de bune) sau i s o h u n t

| TheLoneWolf a răspuns:

AssasinsCreed3,FarCry3,Dishonored,Darksiders2,sleeping dogs, saints row, Deusex human revolution, daca ai cont le poti lua de pe file list sau daca nu incearca pe pirate bay