| alexbarbu_9144 a întrebat:

Imi dati si mie niste jocuri gen club penguin, funda.

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Online:
-panfu(un fel de club panda dar cu ursi in loc de pinguini)
-cpps.me(un server privat club penguin, toata lumea e membru acolo, sunt coduri pentru chesti tari{cauta pe google cpps.me codes},si e dragut,e mult mai bun decat originalul club penguin)
-ourworld
-stardoll(papusi online,machiazo,imbraco si fatio cum vrei tu)
-i-dressup(seamana cu stardoll,dar e pe nivele ce se obtin prin exp si exp se pot obtine prin jocuri si din astea,nu ca stardoll cu superstar membership ce costa bani adevarati, dealtfel toate membership-urile )
-moshi monsters(adopti un monstrulet si ai grija de el, e dragut)
Mai stiu dar pana acum cred ca e bine si sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Daca vrei di download:
-freejack(alergat dar e dragut, nu ii zic sa imi dai add ca nu mai joc)
-second life
-sims 2 sau 3(e un joc marfa, cauta pe net sa il iei si daca e si extensi ce adauga optiuni noi, stuff packurile adauga doar chesti noi si eu joc the sims 3 cu extensile pets, late night si generations si e super, e un joc unde faci persoane numite sim(s)si animale(asta cu extensia pets la ts2 si ts3 dar daca vrei ts1 se cheama unleashed si ii pui intr-o casa si te joci cu ei,l faci ce vrei tu,poti zice ca esti "dumnezeu" acolo,fiindca ii controleziwinking a si au si ei nevoi, cu cheaturi le poti trage direct, cheaturile sunt coduri daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj privat)
bafta

| Smekerutzul a răspuns:

Pandada,panfu
4story,metin
counter strike, altele
funda?

| Ally4ily a răspuns:

Ourworld,meez,pandanda,woozworld,moshimonster,fantage,binweevils,franktownrocks,ecobuddies,panfu,secretbuilders,planetsoocerlive,gardenpartyworld,weeworld,camppete,webosaurs,chobots,etc.