| Stitch92 a întrebat:

Imi dati si mie un cfg bun la cs 1.6? Sa fie unul care sa ma ajute sa joc cat de cat mai bine. Funda! daniel_valentin50@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Te-am adaugat eu in lista de messenger...

| gabi25 a răspuns (pentru chronoStrix):

Fratilor vreau si eu un cfg va rog nu conteaza add gaby_wazz dau funda

2 răspunsuri:
| steaua1987 a răspuns:

Uite aici:http://fnatic.com/downloads/521/f0restCFG-12-05-10.html
Eu il folosesc pe acesta, dar cu putine schimbari. Daca vrei sa joci corect si bine folosestel pe acesta.Eu ti-l recomand cu placere. Funda?