| adeadeqwe a întrebat:

Imi dati si mie un metin in care sa cresti repede si sa aiba king la magazin posedate arme legendare sa faci repede bani. P.S:in afara de hammer si de tld le stiu si nu imi plac. Dau funda pentru primul raspuns. A da si sa nu fie hamachi.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Brasoveanu_1991 a răspuns:

Eu stiu unul dar nu cu king lamagzin si fara arme legendare le faci tu poti face pietre la +9 tot in magazin este la +9 si din armura 48 faci 51E dupa aia king arginntiu auriu fermecata si pana la kiing 6. daca vrei mai multe detalii despre evoluari intri pe site la noutati si are o mapa event map iti da direct inele teleportare faci bani repede si cresti repede de la lv 70 cresti un pic mai greu dar la gnomi nu si o sa ai nevoie de un pergament ti-l dau eu pe gratis ca numa la 90 poti intra acolo o sa vei ca super tare bafta. funda? apropo se numeste metin2 gth

3 răspunsuri:
| SME a răspuns:

Val mondial mt2 ai pose in shop e misto cresti repede baftawinking aaa si ai si arpe de 145 165 la 100yang e misto aproape toate armele si armurile sunt de la 10yang pana la 150kk funda?

| adeadeqwe explică (pentru SME):

Lam mai jucat dar mi-a dat GM ban pentru ca eram roman;((. Si dea tunci nu mai joc val mondial

| adeadeqwe explică:

Mersi Andrei e foarte tare metinu! Si tie iti multumesc SME chiar daca nu mai ajutata macar miai acordat timpul tau liber. Ms inca o data!