| Andy323 a întrebat:

Imi merge Google Chrome foarte greu dar nu stiu care e problema, ca dupa ce inchid chrome-ul merge bine pc-ul, dar cand sunt pe chrome e oribil, paginile se incarca greu, foarte mult lag la
niste jocuri de pe net (Goodgame Empire, ca numa asta ma joc).
Am incercat sa il schimb cu un mozila sau opera sau safari dar tot
asa mege. Poate problema e de la internet? Am 5 mb/s... sad

2 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Chrome consuma foarte mult comparatic cu celelalte browsere. Daca ai si la celelalte motoare de cautare atunci cred ca trebuie sa dai o scanare completa la pc. Incearca antivirusul Malware este cel mai bun

Răspuns utilizator avertizat