| BarBateLuL a întrebat:

Imi merge metinul si cs-ul greu si nu stiu dc. Am lagul foarte mare cand intru in ele. Si cand intru intru decat pe unu. Abia mi-am reformatat Pc-ul si tot asa imi merge. Pc-ul imi merge foarte bine dar metinul si cs-ul nu. Dc? puteti sa ma ajutati? un sfat, orice. dau funda daca va merge

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Pai probabil ai ping mare din cauza internetului, ia legatura cu contractantii sau reinstaleaza-ti windows-ul, uneori merge placa de retea mai greu chiar daca internetul merge bine.