| Ygbdrhserxhfbxgdvfg a întrebat:

Îmi poate spune cineva care sunt cele mai Jucate Jocuri Video de toate categoriie indiferent că e vorba de jocuri pe PC pe telefon, pe consola și să fie un link cat mai nou posibil,
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Robert3265 a răspuns:

Fortnite, Counter Strike Global Ofensive și FiveM (trebuie să deții gta 5 pentru FiveM ) cel puțin eu astea le joc pe pc.

3 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Apex legends, cs go, fortnite, call of duty warzone, pubg, gta 5, euro truck sim 2

| Ygbdrhserxhfbxgdvfg explică:

Multumesc, ambele raspunsuri mi au fos utile, dar stiti voi, nu puteam sa dau panglica la amandoi