| VBC7 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cu siguranță, dacă va apărea Steaua București, in fifa14 ca așa am auzit.Si dacă da îmi puteți da ca dovada si o sursa de informație e si mai bine.

3 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

S-ar putea sa apara in FIFA 2015 Liga 1 pentru ca am ajuns la un alt nivel cu fotbalul romanesc in Europa.Astra a ajuns in Europa League dupa ce a batut-o pe Lyon, iar Steaua, chiar daca n-a ajuns in Liga Campionilor si a fost batuta de Ludogorets, tot a dovedit ca e o echipa mare si a ajuns la fel ca Astra in grupele Europa League.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Vor aparea cateva echipe romanesti in fifa 15, Steaua va fi sigur din cate am auzit.

| VBC7 explică:

In fifa15, m-a scuzati.