| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se face un script care sa rezove capcha si sa dea roll automat? Imi cer scuze ca pun intrebarea asta poate ma fac de rasul lumii dar chiar nu stiu.Am gasit ceva de facut un script cu python script dar nu am inteles nimic, am facut ca ala dar tot nu merge.Dau funda celui care imi spune cum se face un script.

Răspuns Câştigător
| Feitan a răspuns:

Pare rau, dar captcha-urile nu se pot rezolva cu scripturi. E o intreaga istorie legata de ele. Oricum sunt din ce in ce mai putin folosite pentru ca s-a gasit o solutie mult mai buna si mai putin enervanta pentru oameni (care de asemenea nu se poate face cu scripturi).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai crede ca se pot rezolva automat captcha. Doar ca nu. Exista servicii platite care iti fac asa ceva si e suficient de complicata implementarea