| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi(funda) cum sa imi fac grafica mai buna la calculator am asa
placa video nvidia gforce 8400 gs de 512 mb procesor de 2, 5 ghz dual core si ddr2 4 gb am comutat de pe calitate pe performanta insa la unele jocuri asta nu e de ajuns nici chiar cu efectele low. spre exemplu stalker shadow of cernobyl mi-a mers absolut full (dimensiune, efecte, etc) insa clear sky imi merge de-a dreptul orbil la cea mai mica dimensiune si low tot. daca ma puteti ajuta cu sfaturi (am incercat si riva tuner insa e prea riscant )

1 răspuns:
| 19marian60 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca ai nevoie de o placa de 1G!