| Vlad_Abcc_Pavel_1995 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste sfaturi despre vlog, a refer cu ce program ar trebuie sa filmez si cu ce program sa editez( incerc frapps dar mi se inchide filmarea dupa 30 de sec, help!
canalul meu :https://www.youtube.com/channel/UCsn7ypCO5KYXMDk7b_PrQtg

Răspuns Câştigător
| DavidSmeck a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar ce faci tu nu este vlog, vlog este cand vb singur in fata camerei, tu faci gaming pe youtube, poti incerca action e foarte tare dar trebuie sa il iei full, editeaza cu Sony vegas