| limechild3 a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog mult o parola buna pentru stardoll hack?

3 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Exista multe hackuri e stardoll dar din pacate costa bani. Stiu asta pentru ca am cumparat eu unul cu 5 euro si mi-a blocat contul dupa maxim 1 saptamana pentru ca am folosit hackul...

| ɴιcoleтα a răspuns:

Lamaieotravitoare

| limechild3 explică (pentru ɴιcoleтα):

Mai ai cumva si alte parole sau imi poti spune te rog linkul de pe care ai stardollul sau daca stii de unde pot lua un stardoll hack fara parola...dau funda:*