| MrFunky2 a întrebat:

Îmi puteți lasa linkul de la un PC care să ruleze GTA 5 pe ultra in 60+ fost în timpul înregistrării? Cat se poate de ieftin, mersi

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Nu ai specificat bugetul disponibil asa ca am incercat sa fac un calculator cat de cat de gaming:

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2302926/

E o promotie si ar trebui sa vina cu SSD cadou. De asta nu am pus si HDD.

Procesorul nu e chiar gaming dar un i7 sarea pretul cu 6-7 sute de lei.

Daca e prea scump spune-mi cam ce buget ai.

PS: E un pic mai mult decat are nevoie GTA V dar m-am gandit si in perspectiva.