| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un recorder pentru jocuri? Eu vreau sa inregistrez Crysis 2 si 3 si sa le uploadez pe youtube.Dau funda! Daca e, imi puteti arata si cum se foloseste.

Răspuns Câştigător
| BitZzaa a răspuns:

Fraps! Il folosesti asa :
Descarcatil crackuit ca sa poti filma peste 30 secunde si dupa cand intri in joc apes F9 pentru filmare si F10 pentru Poze! Funda? big grin

| Gheorghe_Alexandru_1997 explică (pentru BitZzaa):

Si pentru oprire tot F9? app...da id de mess si iti dau funda

| Gheorghe_Alexandru_1997 explică (pentru Gheorghe_Alexandru_1997):

Camtasia are 1080p?

4 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Pai ar fi Camtasia, e destul de complicat.
Fraps e foarte usor de folosit, dar in versiunea fara bani ai voie doar 30 de secunde sa inregistrezi si face clipurile destul de mari.
Cel mai bun e Bandicam. In versiunea demo inregistraza maxin 10 minute. Inregistraza HD (720p).

| BitZzaa a răspuns:

Da tot F9