| Sawarekh a întrebat:

Imi puteti spune un program daca exista, pentru jocurile de telefon, sa le pot juca pe PC, cum ar fi Call of duty?
As vrea fiindca imi e mult mai comod sa joc pe pc, decat pe mobil.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sunt emulatoare cum e Nox si BlueStacks, dar iti trebuie un PC bun sa mearga Ok COD si alte jocuri cu pretentii.

| Sawarekh explică (pentru Wr3nch):

Oke mercii mult, am incercat cu Bluestacks. Ai idee de ce am primit ban ( 1 zi) imediat ce am jucat 5 min din call of duty?

| Wr3nch a răspuns (pentru Sawarekh):

Gameloop e recomandat pentru COD pentru ca o sa joci doar cu cei de pe Gameloop. Altfel ai avea avantaj fata de cei de pe dispozitive mobile si creatorii jocului dau ban daca intri de pe altceva. Sorry, nu am stiut pana nu ai raspuns si am verificat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici ceva variante:
https://www.hongkiat.com/blog/apps-switch-control-pc-android/