| Dina_Cristy_1990 a întrebat:

Imi recomanti jocuri va rog care se joaca cu volanul? (nu conteaza daca e gratis sau nu) Funda

Răspuns Câştigător
| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Test Drive Unlimited 1 si 2, seria Need for Speed (NFS) dar in special Need for Speed Shift 2009, Need for Speed Hot Pursuit 2010, Need for Speed Shift 2 Unleashed si Need for Speed The Run, Euro Truck Simulator 1 si 2 (ETS), Dirt 1, 2 si 3, GRID 1 si 2, Driving Simulator 2011, GTR 2...
Cam atat! big grin
Sper ca te-am ajutat!winking

1 răspuns:
| Ana2006 a răspuns:

Public transport simulator poti sa joci si cu volanul si cu inclinarea ecanului etc.
Aceste lucruri le faci din setarile jocului.Este gratis. Funda?