| Liviucu a întrebat:

Imi schimb baza site-ului meu (am domeniu.ro) si vreau un site cat mai dinamic cu multe fotografii ce-ti fura privirea. In fundal vreau cateva poze ce reprezinta omenirea. Pana acum am selectat urmatoarele categorii:
-Natura;
-Electricitatea;
-Culori;
-Dansul;
-Creatia.

Dupa cum vedeti unele sunt bucurii/foloase ale naturii iar altele ne reprezinta pe noi. Mai vreau inca cateva sa ajung la macar 10. Ma puteti ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| Cruciuliță a răspuns:

Uite baga si categoriile astea, vezi tu ce alegi, daca tot am intrat macar sa-ti fiu si eu de folos cu ceva, sa nu zica altii ca m-am bagat degeaba:

Cultura(dansul, creatia, muzica, pictura (culori)- care le-ai amintiti tu, mai sus.
Spiritualitate
Religie
Tehnologia
Lumea virtuala
Curiozitati
Esoterism
Univers
Muzica
Pasiune
Speranta
Deznadejde
Traditionalism
Folclorul
Istoria
Electricitatea(Lumina si intunericul-uneori si ala din suflet)
Moarte
Viata, Aerul...
Temperament
Descoperiri stiintifice
Comunicari
Conspiratii
Medicina
Enigme

vezi tu daca-ti ajuta la ceva. Toate cele bune.salut!