| LisaJulie a întrebat:

Îmi spune cineva niște jocuri gratis pe PC?

7 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Erau site-uri cândva

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ce tip? Ce ti-ar place sa te joci? Cum sa fie?

| LisaJulie explică (pentru HUAWEHUAWE):

Orice atâta timp cât e gratis!

| HUAWEHUAWE a răspuns (pentru LisaJulie):

Descarcă de aici : https://www.1377x.to/cat/Games/1/
te uiti la joc, vezi care-ti place si le descarci gratis.
Siteu-l e bun, are cateva reclame in plus, le inchizi si tu si continui pana ajungi unde ai nevoie(Adica sa descarci ).

| aizen0567 a răspuns:

Salut încearcă epic games dau din când în când jocuri gratis și foarte mișto,dar încearcă și Fortnite,Apex legends,League of legends, war thunder, Valorant, CS 2, Rocket League, World of tanks, Fall guys

| aizen0567 a răspuns:

Fallout shelter,dark and darker,naraka bladepoint, the falconeer, star wars the old republic, warframe, Friday Night Funkin

| CyberDune28 a răspuns:

Free Games Collection
Free games available on GOG that will help you relax and pass time at home

cauta asta pe google