| Idontknow69 a întrebat:

Imi spuneti cateva site-uri cu jocuri de gatit, de fete, de coafat s.a.m.d? Va rog! Dau fundita pentru cel mai fai sait

6 răspunsuri:
| georgeggg a răspuns:

Uite un joc pe care il poti descarca si nu trebuie sa joci pe site
Metin2.Ro ti se potriveste te poti face caracter de fata iti poti schimba frizura poti chiar sa prajesti peste la foc de tabara deci probabil ca ti-ar placea laughing. Fundita? :* laughing

| Idontknow69 explică (pentru georgeggg):

Mai asteapta fundita pentru ca m-am jucat metin2.ro si nu-mi place

| Kraxy a răspuns (pentru georgeggg):

Nu vezi că zice de gătit? Coafăr adică să faci freza la frizerie.

| georgeggg a răspuns (pentru Kraxy):

Am vazut ca scrie de gatit si stiu ce inseamna coafar... faceam si eu misto.laughing tongue

| Idontknow69 explică (pentru georgeggg):

Nu am zis coafar am zis de coafat si daca vrei sa faci misto nu mai scriesadlaughing

| Kraxy a răspuns (pentru georgeggg):

laughing))
Mdea tongue