| RaR a întrebat:

Imi spuneti niste servere de cs 1.6 cu zombii, sa aiba lasere.

Răspuns Câştigător
| elyssa20 a răspuns:

Zombie.extaziuss.ro, pintiley.laleagane.ro, zm.gamees-x.com, 89. 33. 220. 81:27010, zm.awp.ro. gg la joc

125 răspunsuri:
| agx a răspuns:

Zmbio.zapto.org

| gradinariualin a răspuns:

Zm.unrealgamers.org, zp.tni.ro,zm.gamesiasi.ro,zm.alphazone.ro,zp.alphazone.ro

| royaldestroy a răspuns:

Zm.bestarena.ro - zp.bestarena.ro zmbio.zapto.org (este inchis de'ocamdata) happy

| CiumacAndrei a răspuns:

Zp.bestarena.ro sau zm.bestarena.ro

| Edward1998 a răspuns:

Va ashteptam pe toti intr-un un nou sv de zm pro...noobik. intrati se da ammo.sv este cool.va astept pe toti.winking

| adelino4ika a răspuns:

Da ceti treebu

| stefankm5 a răspuns:

Asta e cu lasere fara pachete 93.114.41.225

| danmarius76 a răspuns:

Uite aici RaR unele sper sati placa Zm.b-zone.ro Zm.GoGames.ro Zmbio.zapto.org ZP.FREAKZ.RO:27015 ZM.FREAKZ.RO Zombie.Freakz.ro zm.devil.ro zm.diavola.ro:27015 zm.freecs.ro:27015 zm.just2play.ro:27015 Zm.GCL.Ro:27015 war.hell-zone.com:27015 Plss Dai Funda Bafta La Fragari

| danmarius76 a răspuns:

RaR mai uite si cs 1.6 cu oameni Cs.GodplaY.ro war3.freakz.ro:27015 Plss Funda?

| Thokazen a răspuns:

Zm.xcs.ro e tare si de la 9:00 pana la 10:00 ai V.I.P big grinwinking... stiu am zis doar unu dar e fain incearca`l!winking bafta la fraguri!

| denissro a răspuns:

93.120.90.19:27015 e sv de zm cu 2 lasere e 24-24 e fain big grin

| denissro a răspuns:

93.120.90.19:27015 e sv de zm cu 2 lasere e 24-24 e fain big grin

| FrAtZiCa1 a răspuns:

Zm.mascatii.ro best sv cu laser grstis.super

| emty a răspuns:

Suneti si mie niste sv care faci ammo packs reede

| emty a răspuns:

Vrea sv de zm care faci ammo packs repede

| madalin370 a răspuns:

Pai mai este 1 zm.gamisiasi.ro

| Florin_Tudorache_1995 a răspuns:

Zm.mnx.ro

| RealBoy_Andrey_1990 a răspuns:

Zm.cswin.e un server smecher

| lupusorulAlB a răspuns:

Asa
uite un sv
APASA `~ de langa 1 si scrie:
connect bb.gfzone.ro
uite
ytrebuie sa construiesti

| Ceasca a răspuns (pentru royaldestroy):

Si eu am jucat acest sv zp.bestarena.ro da-mi id tau si app am o intrebare de ce s-a desfiintat

| Laurentzyu_Petre_1993 a răspuns (pentru Ceasca):

Si eu am jucat am avut numele Cr3aT! ve - eXe - JusT 4 Fun am fost VIPbig grin

| Laurentzyu_Petre_1993 a răspuns (pentru Ceasca):

Na mai avut bani sa plateasca hostu din cate stiu

| ValentinulMeu a răspuns:

Zm.csneamt.ro are 2 lasere

| Polistu_Dali_1997 a răspuns:

77.81.168.76:27015 e server de Zombie supeR!

| RawkFX a răspuns:

Zm.godplay.ro dar este owneru prost

| DenKuso a răspuns:

Connect zm. csneamt ai 2 lasere gratis folosestel cu incredere

| DenKuso a răspuns:

Intra pe zm.csneamt.ro si nu vei regreta are 2 lasere gratis si e si cu pachete de munitie happy

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

Connec costestimd.zapto.org e fain ip

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

Connec costestimd.zapto.org e fain serveru

| silvyusmen2 a răspuns:

Incearca 172.25.154.28:27017