| RaR a întrebat:

Imi spuneti niste servere de cs 1.6 cu zombii, sa aiba lasere.

Răspuns Câştigător
| elyssa20 a răspuns:

Zombie.extaziuss.ro, pintiley.laleagane.ro, zm.gamees-x.com, 89. 33. 220. 81:27010, zm.awp.ro. gg la joc

119 răspunsuri:
| cristian2020 a răspuns:

Zm.infectatii.com este cel mia tare beton

| DragosElLungu a răspuns:

Aa stai deci bbz.alphacs.ro bb.pronion.ro si bb.alphacs.ro stiu cam ciudat primul cu ultimu

| DenisStan a răspuns:

Zm.godplay.ro este foarte tare lasere free fara sa la iei din menu, ai 3 lm dar maxim este de 4, si poti sa cumpuri lm cu /lm, le pui de pe v si le iei de pe j

| Mihai_Florin_1999_ttKc a răspuns:

Zm.diavola.ro:27015

| extreme_2365 a răspuns:

Pintiley.laleagane.ro,chitila.laleagane.ro, Zombie.WoXGames.com sunt multe

| agx a răspuns:

Zmbio.zapto.org

| ValentinulMeu a răspuns:

Zm.csneamt.ro are 2 lasere

| Edward1998 a răspuns:

Va ashteptam pe toti intr-un un nou sv de zm pro...noobik. intrati se da ammo.sv este cool.va astept pe toti.winking

| daLywoW a răspuns:

Nu-s bune deloc! iti dau eu niste sv bune:
zm.cstopz.ro
zm.awp.ro
si sv normale:
cs.elt.ro
cs.iasics.ro
Si cam atat pentru azi big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| daLywoW a răspuns:

Incearcalelaughing!
da

| VaLeenTin98 a răspuns:

Connect 178.156.218.50:27015 are noi faci repede amo si ai 1 lv gratis + admine free

| Ilie_Ionita_1994 a răspuns:

| stefankm5 a răspuns:

Asta e cu lasere fara pachete 93.114.41.225

| VaDSuNeTeLe a răspuns:

Incerca Zm.ZombiMod.Com.E cooool!

| jmekerul122 a răspuns:

Man am super server ammo mult jet pack lasere tot cei trebuie la un server 86.106.61.177:27015 si id meu marian_jmeker1@yahoo.com

| jmekerul122 a răspuns:

86.106.61.177:27015 e al meu

| emty a răspuns:

Suneti si mie niste sv care faci ammo packs reede

| emty a răspuns:

Vrea sv de zm care faci ammo packs repede

| DenKuso a răspuns:

Connect zm. csneamt ai 2 lasere gratis folosestel cu incredere

| DenKuso a răspuns:

Intra pe zm.csneamt.ro si nu vei regreta are 2 lasere gratis si e si cu pachete de munitie happy

| adelino4ika a răspuns:

Da ceti treebu

| madalin370 a răspuns:

Pai mai este 1 zm.gamisiasi.ro

| idL95 a răspuns:

Zm.illegal.ro cel mai bun sv asa zic eu

| Florin_Tudorache_1995 a răspuns:

Zm.mnx.ro

| lupusorulAlB a răspuns:

Asa
uite un sv
APASA `~ de langa 1 si scrie:
connect bb.gfzone.ro
uite
ytrebuie sa construiesti

| silvyusmen2 a răspuns:

Incearca 172.25.154.28:27017

| Poland_Atom_1990 a răspuns:

Toata lumea stie ca zm.csblackdevil.com este big grin infinite ammo FREE ammo 200 300 in 10-15 minute deci love struck

| RealBoy_Andrey_1990 a răspuns:

Zm.cswin.e un server smecher

| 7Dragos7 a răspuns:

Zm.bestarena.ro si daca vrei si clasic cs.gunimpact.ro