| alina_8379 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se foloseste atacul magic la Metin2? plzzzz

1 răspuns:
| Negative a răspuns:

Esti incepator,fa-ti cont pe forum si citeste acolo toate ghidurile,o sa ai ceva de facut si in folosul tau, trebuie sa ai lv 5, iti alegi competentele[magiile] si apesi pe v,dai click stanga pe ele si le muti pe bara de jos in ce ordine vrei tu, si odata ce apesi pe butoanele alea faci magiatongue daca mai ai nelamuriri, intreaba...