| Upper a întrebat:

Imi spuneti si mie daca stiti vreun server de metin2 unde nu sunt arme pe site ..adica sunt doar armele din joc si toti sunt egali..in sensul ca nu se gaseste intotdeauna unul mai bun ca si tine care vine cu o arma de pe site..asta in cazul in care nu ai chef sa dai bani (reali)pentru. un >joctonguestraight facehappy

Răspuns Câştigător
| LordBrici a răspuns:

DEMOBUL112 esti chiar prost....omul a cerut un server fara arme pe site...asta inseamna fara modatilaughingdar esti batut in caplaughingfrate sper sa gasesti ca si eu caut de multlaughing