| saida a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cum pot sa-mi fac SimPoints ca sa pot copia de pe site sims 3 obiecte si ce mai i pe acolo, ca m-am inregistrat si nu pot lua nimic de pe sit ca nu am sinpoints si nu stiu cum sa le fac.Please ajutati-ma care stiti despre chestia asta dau funda la primul respuns corect funda...promit!

1 răspuns:
| fdff a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti raspund dar eu parca am SimPoints, nu stiu cum, parca 1, 000. Nu stiu fa mai multe pe site-ul sims 3 si poate ca reusesti! Bafta!