| rynaqui a întrebat:

Imi zice cineva un joc cu nave /corabii, in care tu controlezi nava?

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

World of Warships - joc gratuit, multiplayer, bazat pe nave din primul si al doilea razboi mondial. Numai meciuri gen Team Deathmatch si capture the area.

Assasins Creed Black Flag - Joc de vreo 15 euro, cu pirati. Open world, poti merge si pe uscat. Iti upgradezi nava, recrutezi oameni noi si ai si poveste.

Sea Of Thieves: despre asta nu stiu mai nimic. Decat ca e pu pirati si asta.

Sper ca te inspira unul dintre jocurile astea happywinking